Annons

Kontakt

CHIC
Tysta gatan 12
115 20 Stockholm

Telefonväxel: 08-578 016 20
Mail: chic@fridaforlag.se

Bud- och besöksadress: Tysta gatan 12, 115 20 Stockholm

Redaktion:

Chefredaktör
Caroline Sandström
caroline.sandstrom@fridaforlag.se

Onlineansvarig
Cassandra Lindblom
cassandra.lindblom@fridaforlag.se

Art director
Sanne Svensson
sanne.svensson@fridaforlag.se

Onlinereporter
Johanna Karlsson
johanna.karlsson@fridaforlag.se

Emelie Anderberg
emelie.anderberg@fridaforlag.se

Projektledare, event
Jenny Rathje
jenny.rathje@aller.se

Övriga medarbetare:

Moderedaktör
Csilla Vincefi Nee
csilla.vincefi@gmail.com

Skönhetsredaktör
Filippa Berg
filippa.berg@fridaforlag.se

ANNONS:

Print: Maria Karlsson, 08- 578 011 56
maria.karlsson@aller.se 

Online: Klara Grivans, 08-578 011 91
klara.grivans@aller.se 

Klicka här för mer information och prislista.

Bloggare:

Amelie Håkansson, träningsblogg
amelie.hakansson@hotmail.com

Angelica Aurell, modeblogg
angelica@angelicascloset.se

Demi Vincefi, ungdomsblogg
demi.vincefi@hotmail.se

Ellen Bergström, skådespelerska
info@ellenb.se

Josefine Ringblom Berg, fotbollsfru
josieswall@hotmail.com

Frida Skoglund, skönhetsblogg
frida_skoglund@live.com

Julia Krischel, dokusåpakändis
juliakrischel@hotmail.com

Annons
Annons