Annons
Annons

Kontakt

CHIC
Tysta gatan 12
115 20 Stockholm

Telefonväxel: 042-444 30 58
Mail: chic@fridaforlag.se
Kundservice: kundservice@aller.com

Bud- och besöksadress: Tysta gatan 12, 115 20 Stockholm

Redaktion:

Chefredaktör
Caroline Sandström
caroline.sandstrom@fridaforlag.se

Webbredaktör
Cassandra Lindblom
cassandra.lindblom@fridaforlag.se

Art director
Caroline Rosén
caroline.rosen@fridaforlag.se

Projektledare, event
Jenny Rathje
jenny.rathje@aller.se

Övriga medarbetare:

Moderedaktör
Hanna MW
hannamw@hotmail.se

Skönhetsredaktör
Filippa Berg
filippa.berg@fridaforlag.se

ANNONS:

Print: Maria Karlsson, 08- 578 011 56
maria.karlsson@aller.se 

Online: Klara Grivans, 08-578 011 91
klara.grivans@aller.se 

Klicka här för att komma till vår annonswebb.

Bloggare:

Caroline Sandström, chefredaktör
caroline.sandstrom@fridaforlag.se

Hanna MW, moderedaktör och modebloggare
hannamw@hotmail.se

Ellen Claesson, modebloggare
ellenclaesson.chic@gmail.com

Filippa Berg, skönhetsredaktör och skönhetsbloggare
filippab@gmail.com

Angelica Aurell, modebloggare
angelica@angelicascloset.se

Michaela Hamilton, krönikör
michaela@mjhamilton.se

Josefine Ringblom Berg, livsstilsbloggare
josieswall@hotmail.com


Annons

MEST LÄST


Laddar