Annons

Annons

Så såg svenska modebloggarna ut på midsommar




Annons


I går firade hela Sverige midsommar och självklart svenska modeprofiler likaså. CHIC har spanat in vad de hade på sig.

CHICs Hanna MW riktigt strålade i en blommig skapelse.

Midsummer 🐚 @houseofdagmar

Ett foto publicerat av Hanna Mw (@hannamw)

Joanna Fingal satsade på långklänning.

Happy swedish midsummer! 🌸🇸🇪💞

Ett foto publicerat av Joanna Fingal (@joannafingal)

Sofi Fahrman hade sedvanliga blommor i håret.

A poppy crown ✔️

Ett foto publicerat av Sofi Fahrman (@sofifahrman1)

CHICs Caroline Sandström skålade in midsommar i snygga brillor.

Cheers for Midsummer everyone 🍺 Lets start the celebrations! #midsommar #summer

Ett foto publicerat av Caroline Sandström Blasiak (@carolinesandst)

Janni Delér firade midsommar i Spanien.

Happy midsummer from Spain 🌸😘

Ett foto publicerat av Janni Delér (@jannid)

Lisa Olsson var definitionen av bohochic.

Happy Swedish midsummer ✨

Ett foto publicerat av Lisa Olsson (@lisaolssonblog)

CHICs Ellen Claesson på en vacker sommaräng.

MIDSUMMER

Ett foto publicerat av Ellen Claesson (@ellenclaesson)

Kenza i tight fodral och blommor i håret.

It's time to celebrate Swedish Midsummer! 😋💋🌸

Ett foto publicerat av Kenza Zouiten (@kenzas)

Michaela Forni firade midsommar i stan.

Happy midsummer from a cloudy Stockholm ☁️

Ett foto publicerat av Michaela Forni (@michaelaforni)

Inspirerande Hanna Stefansson med vänner.

💗💗💗💗💗#TLSS #mjörnmidsummerparty 📸: @ballinmalin

Ett foto publicerat av Hanna Stefansson (@hannastefansson)

Madeleine Billman i en riktig midsommarkrans.

Happy midsummer 🌸🌼🌷

Ett foto publicerat av MADELENE BILLMAN (@madelenebillman)

Pamela Bellafesta i en simpel krans.

Krans Grand Cru 💕 @lindexofficial

Ett foto publicerat av Pamela Bellafesta (@pambellafesta)

Fanny Ekstrand plockade korgen full av blommor.

Mormors gamla korg full av midsommar

Ett foto publicerat av Fanny Ekstrand (@fannyekstrand)


Annons


TAGGAR
Kommentera | Translate


Annons



Laddar